Logotyp je základem firemní identity a vizuální komunikace společnosti s okolím. Kvalitní logotyp a vizuální styl podpoří důvěryhodnost Vaší firmy.

Vizuální styl představuje grafický manuál v tištěné a elektronické podobě, z kterého vychází vizuální komunikace firmy navenek i uvnitř společnosti. Grafický manuál tvoříme s ohledem na Vaše potřeby a zaměření společnosti. Manuál k logotypu pak slouží jako směrnice, podle které by se mělo logo používat.
Grafický manuál vytvoříme v jakémkoli rozsahu. Standardně se jedná o barevnou a černobílou podobu loga, správná / nesprávná užití, vhodné barevné kombinace a pozadí, šablony dokumentů, vizitek, razítek a obálek. Je možné jej rozšířit např. o polepy aut, prezentační šablony, firemní oděvy, atd.

Nabízíme

  • Tvorbu loga – vytvoříme více návrhů, z kterých si vyberete ten správný směr. Tuto variantu pak v dalších krocích upravíme do konečné podoby dle Vašich přání.
  • Tvorbu vizuálního stylu – vytvoříme grafický manuál pro kvalitní a profesionální prezentaci Vaší firmy v rozsahu, který Vám bude vyhovovat.
  • Redesign – modernizaci stávajícího loga – Vaše staré logo upravíme do nové podoby tak, aby si zachovalo dosavadní charakter a při tom vypadalo moderně.
  • Vektorizaci loga – převedeme logo do vektorové podoby, aby si uchovalo kvalitu při zvětšení.
  • Tisk materiálů – zajistíme pro Vás tisk všech materiálů vycházejících z vizuálního stylu firmy.